Reference od spokojených klientů :-)

Mirka Kusbachová - Sára (kříženec)

"Alenku jsem si našla na netu, když jsem potřebovala poradit a pomoc, se svojí čtyřletou čubinou. Cvičíme společně od začátku letošního jara a díky přístupu Alči ke mně a k mé čubině, se začínají pomalu dostavovat výsledky. Alenka cvičí pomocí pozitivní motivace, což mi maximálně vyhovuje. Na každé cvičení se moje Sára těší a já jsem ráda, že jsem Alenku našla. Určitě jí všem doporučuji."

 

Michal Novák - Benji a Felinka (Zlatí retřívři)

"S Alenkou jsem se potkal na svých počátečních cvičeních se svým úplně prvním psem a i díky jejímu skvělému přístupu jak ke psům, tak k vůdcům se nám i přes mojí tvrdohlavost povedlo v krátké době složit úspěšně zkoušky ZOP. Zůstáváme spolu i nadále v kontaktu a děla mně i mým nyní již dvěma psům radost se zúčastňovat alespoň občasných společných procházek."

 

Zuzana Vondráčková - Tezz (Bígl) a Mia (Krátkosrstá kolie)

"Výcvik u Alči velmi doporučuji. Poznali jsme se přes kamarádku na individuální hodině. Pak jsme dlouho chodili nejdřive s bíglíkem, a pak i s naší druhou psicí kolií na skupinový výcvik HafBezObav. Kdybychom se neodstěhovali z Prahy, tak rozhodně neměním. Moc milý a profesionální přístup. Výcvik probíhá pozitivní metodou, takže i moje holky hodiny na cvičáku milovaly.“

 

Angelika Kocková - Shorty (Kříženec)

"Pred rokom som si doniesla psíka, bohužiaľ v tej dobe trošku neuvážene, pretože som len videla pekné plyšové zvieratko, ale vôbec som netušila, čo to obnáša. Vyskúšala som viac trenérov, ale Alča mi maximálne vyhovuje - cvičí pomocou pozitívnej motivácie a klikru, čo sedí mne aj môjmu psovi. Keďže som bola úplný začiatočník, tak bola hodne trpezlivá a všetko mi vysvetlila od začiatku.
Vidieť, že tomu, čo robí, naozaj rozumie a poradila mi v mnohých veciach. Dokonca aj teraz, keď chodíme na cvičák už len veľmi zriedka, mi ochotne odpovie na všetky moje otázky. Som rada, že som ju našla a určite ju všetkým odporúčam."

 

Barbora Petržilková - Žeryk (Parson Russell teriér)

"Alču jsem potkala na lekcích poslušnosti na HafBu, na kterých mi poradila s náročným výcvikem teriéra. Na dalších hodinách mi poradila spoustu her, jak se psem pracovat k oboustranné spokojenosti. Líbí se mi Alči výcvik pomocí pozitivní motivace, která psa nejen učí býti vychovaným, ale navíc ho i baví. Velkým přínosem pro mě je literatura, kterou mi Alča doporučila a je uvedená i na těchto stránkách."